Pradžia» Kontaktai

Kontaktai

  • Renata Navagrudskienė
    Vykdančioji direktorė

    Tel. +370 5 2602891
    Faks. +370 5 2602883
    Mob. +370 650 77316
    El.paštas: renata@trailer.lt

  • Mindaugas Augutis
    Puspriekabių pardavimo vadybininkas VIP klientams
    Tel. +370 5 2602891
    Faks. +370 5 2602883
    Mob. +370 699 27943
    El.paštas: mindaugas@trailer.lt

  • Jan Mackevič
    Nuomos vadovas

    Tel. +370 5 2602891
    Faks. +370 5 2602883
    Mob. +370 655 17661
    El.paštas: jan@trailer.lt

  • Saulius Markuckas
    Puspriekabių pardavimo vadybininkas
    Tel. +370 5 2602891
    Faks. +370 5 2602883
    Mob. +370 612 15542
    El.paštas: saulius@trailer.lt

  • Rimvydas Rutkauskas
    Puspriekabių pardavimo vadybininkas
    Tel. +370 5 2602891
    Faks. +370 5 2602883
    Mob. +370 652 37262
    El.paštas: rimvydas@trailer.lt

  • Inga Pastarnokienė
    Vyr. buhalterė

    Tel. +370 5 2602891
    Faks. +370 5 2602883
    Mob. +370 650 77314
    El.paštas: inga@trailer.lt

  • Agneta Rusakevič
    Buhalterė - kasininkė

    Tel. +370 5 2602891
    Faks. +370 5 2602883
    Mob. +370 650 60141
    El.paštas: agneta@trailer.lt

  • Paulius Kavaliauskas
    Atsarginių detalių pardavimo vadybininkas
    Tel. +370 5 2602891
    Faks. +370 5 2602883
    Mob. +370 699 63829
    El.paštas: paulius@trailer.lt

  • Pavel Tymčiuk
    Atsarginių detalių pardavimo vadybininkas
    Tel. +370 5 2602891
    Faks. +370 5 2602883
    Mob. +370 614 24567
    El.paštas: pavel@trailer.lt

  • Deimantas Miliukas
    Transporto priemonių priežiūros vadybininkas
    Tel. +370 5 2602891
    Faks. +370 5 2602883
    Mob. +370 640 46757
    El.paštas: deimantas@trailer.lt

  • Andrius Garuckas
    Transporto priemonių priežiūros vadybininkas
    Tel. +370 5 2602891
    Faks. +370 5 2602883
    Mob. +370 686 29559
    El.paštas: andrius@trailer.lt

  • Gžeslav Urbanovič
    Vadybininkas

    Tel. +370 5 2602891
    Faks. +370 5 2602883
    Mob. +370 656 05210
    El.paštas: gzeslav@trailer.lt

  • Neringa Vilimaitė
    Reklamos ir transporto
    vadybininkė
    Tel. +370 5 2602891
    Faks. +370 5 2602883
    Mob. +370 699 14258
    El.paštas: neringa@trailer.lt

  • Yulia Kolgina
    Biuro administratorė

    Tel. +370 5 2602891
    Faks. +370 5 2602883
    Mob. +370 65059213
    El.paštas: julija@trailer.lt

  • Leonard Krasovski
    Vairuotojas
    Tel. +370 5 2602891
    Faks. +370 5 2602883
    Mob. +370 652 49936

Kaip mus rasti?

 


Įmonės pavadinimas
UAB "Krone Scanbalt"

Įmonės kodas
110805437

PVM kodas

LT108054314

Adresas

Stasylų g. 21, Vilnius 02241

Koordinatės
572791, 6055339 (LKS)
54.629319, 25.127347 (WGS)
N 54° 37' 45.55", E 25° 7' 38.45" (WGS)

Tel.: +370 5 2602891
Fax: +370 5 2602883

El. paštas: info@trailer.lt

Įregistravimo data
1998 m. birželio 1 diena.
Įregistravimo kodas
BĮ 98-147