Pradžia» Puspriekabių nuoma

Puspriekabių nuoma

Gal Jums patiktų išsinuomuoti puspriekabę?

Scanbalt trailer tikslas – nuolatos plėsti paslaugų spektrą ir būti vertingu partneriu savo klientams. Lietuvoje ne naujiena, kad mūsų įmonė prekiauja ypatingai kokybiškomis KRONE puspriekabėmis ir jų atsarginėmis dalimis, nuomoja jas, bei padeda pirkėjams pasinaudoti įvairiomis finansavimo galimybėmis per KRONE Finance.

Kodėl būtų naudingiau nuomoti, negu pirkti?

Nuoma – tai ypatingai paprastas ir greitas būdas išplėsti puspriekabių parką, pakeisti laikinai remontuojamą priekabą, puspriekabės tipą ar patenkinti jų padidėjusią sezoninę paklausą. Įvairūs nuomos būdai jau pirmaisiais mėnesiais leidžia sumažinti klientui riziką ( susijusią su didelėmis investicijomis ) ir pastovias išlaidas, padidinti pelną bei pagerinti kitus įmonės finansinius rodiklius.

Neribotos galimybės!

Iš beveik penkių šimtų mūsų parko puspriekabių, nuomai galime pasiūlyti:

  • užuolaidines,
  • bortines,
  • izotermines,
  • konteinerines,
  • drabužines,
  • šaldytuvus.

Nuomos rūšys

Mūsų klientai yra pamėgę trumpalaikę puspriekabių nuomą, kuri puikiai išsprendžia laikinas problemas bei atspindi sezoninius pokyčius su mažiausiomis investicijomis. Ilgalaikė nuoma arba veiklos nuoma leidžia sumažinti rinkos svyravimų riziką, taupyti apyvartines lėšas, planuoti savo piniginius srautus toli į priekį ir nedidinti įmonės balansinių įsipareigojimų.

Mūsų paslaugos kartu su nuoma

Mes būsime Jūsų atstovai bei patarėjai techniniais klausimais, tarpininkais tarp Jūsų ir techninių servisų. Scanbalt ekspertai padės nuspręsti kokias puspriekabes ir paslaugas pasirinkti, bei koks nuomos tipas Jūsų įmonei yra tinkamiausias.
Nepamirškite – mes esame šalia Jūsų!
Nuomojamų puspriekabių Techninis aptarnavimas/servisas/remontas
Kontaktai